Daniel Radcliffe rozhovor..

2. října 2011 v 19:16 | Lussi |  Rozhovory herců

Daniel Radcliffe nedávno povídali o jeho práci s kmotřence Misha Handley v nadcházející verzi Žena v černém, jak se mu bude i nadále zůstat v kontaktu se svými Harry Potter costars Rupert Grint, Emma Watson a Tom Felton a potenciálních projektů seřazeni na 2012 - jeden z nich může zahrnovat komedii.

Je zde spousta věcí v pořadí na příští rok a jedna z nich je velmi vtipná. Ale moc rád bych udělal Shakespeara, rád bych pracoval na Ortonovi. Ale co bych dělal úplně nejraději je nová hra - to je jeden z velmi kreativních procesů, se kterým jsem ještě nepřišel do styku."
Danův kmotřenec Misha shlíží na natáčení jako na hru. To Daniel vysvětlil:
" Zrovna jsme natáčeli v noci a bylo zhruba 10 hodin večer a byla zima. Misha nebyl šťastný a vůbec to nechtěl dělat, chtěl jít domů. Řekl jsem mu 'Mischo, ne, to je v pořádku, uděláme z toho hru, opravu potřebuji aby jsi mi pomohl tím, že to uděláš.' Takže si myslí, že mi prokazuje laskavost, což je skvělé, ale má vůči tomu opravdu skvělý postoj, protože teď je kolem toho fantasticky arogantní. Jen tak řekně 'Ano, pravděpodobně budu v tom filmu lepší než ty Dane.' a já mu odpovím - 'Ano Mischo, pravděbodobně ano. ' Ale on je fantastický.'
Danovi spolupracovníci a přátelé z Harryho jsou vždy v Danových myšlenkách.
" Všichni se navzájem velmi podporujeme, jak byste asi očekávali. Oni se na mě všichni přijdou podívat a já jsem nadšený. Rupe dokončuje film, Tom má několik filmů, které půjdou ven - například Vzpoura Planety Opic, Emma právě dokončila The Perks of Being a Wallflower. Pořád zůstáváme v kontaktu."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erušík Erušík | E-mail | Web | 2. října 2011 v 19:47 | Reagovat

Ahoj máš už vyhodnotený blog . :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama