Emma v Pittsburghu + nové foto Emma Watson a Logan Lerman v "požitky Být Fiala"

10. října 2011 v 17:22 | Lussi |  Novinky o hercích


Lori Javornick a Michelle Dawson držel Hollywood velké tajemství po dobu šesti týdnů.

Jako tanec studenti a jejich rodiče prošli Akademií Dance Lori na Mt. Libanonu Washington Road, herečka Emma Watson, známá jako Hermiona Grangerová v Harry Potterovi, který se uskutečňuje taneční tréninky nepozorovaně v prázdném studiu.

Paní Watson, 21, byl v Pittsburgh oblast od dubna do června k filmu "The požitky Být Fiala," film založený na knize Horní St Clair rodák Stephen Chbosky.

Ona a jiní členové obsazení zůstal v hotelu Crowne Plaza v Bethel Park během natáčení, a když se paní Watson a její asistentka a hledal místo, kde by mohla vykonávat, aniž by přitahovat pozornost, ale všiml taneční studio.

Ani paní Javornick, umělecký ředitel akademie, ani paní Dawson, co-umělecký ředitel, slyšel paní Watson, když její asistentka se s nimi o poskytnutí taneční prostor pro filmové hvězdy.

"Myslím, že je důvod, proč se nás tolik ráda," řekla paní Dawson.

Řekli, že jí pomohl používat studio, aniž by byl spatřen fanoušky a fotografy.

Dvě ženy, řekl pouze jejich manželé - ne jejich zaměstnanci, studenti nebo jiné členy rodiny nebo přáteli - o jejich tajné mise.

Dali paní Watson klíče, aby mohla přicházet a odcházet, jak se jí zlíbilo, a když se jejich studenti otázku, kdo byl za použití studio, paní Dawson říkal, že to byl jeden z jejích přátel z města.

Jednoho dne, skupina rodičů přišel na taneční akademii brzy, a paní Javornick a paní Dawson řekl, filmové hvězdy, aby na sluneční brýle, když odešla, takže její slavné tváře budou zahrnuty.

S jedinou výjimkou - fotografie paparazzi paní Watsonová u studia na povrch - její přítomnost ve studiu zůstal tajemstvím, i když desítky jejích fanoušků - teen a pre-dospívající dívky - tančili v ostatních místnostech Studio den a držen v temnotě až poté, co paní Watson odešel Pittsburgh.

"Oni prostě nemohli uvěřit, když jsme jim řekli," řekl paní Dawson.

Minulý měsíc, taneční společnost přestěhovala do nového místa v bývalém suterénu knihkupectví Borders na Highland Drive v Bethel Park.

Paní Javornick a paní Dawson plánu pro zobrazení fotografií podepsaný paní Watson ve své nové hale jako připomínka týdnů strávila se svým studiem.

"Byla to smršť zkušenost pro nás," říká paní Dawson.

Jak oni poznali ji, dva ředitelé zapomněla, že je filmová hvězda a přišel myslet na paní Watson jako jeden ze svých pravidelných studentů.

Ale tam bylo několik velkých připomenutí, že to není typický student, jako když je poslal textovou zprávu říct, že by se ve studiu, protože letěl do Los Angeles na MTV Movie Awards.

Během svého působení v Pittsburghu, dali paní Watson, kdo prošel "Em", o radu, kde jíst a navštívit, pokud nebyla natáčení, a dokonce se pokusili najít její zvláštní druh mléka chtěla.

Paní Watson se cítil tak pohodlně ve studiu přesvědčila zbytek herců nacvičovat taneční scéně než na místě v centru. Takže Dance Academy hostilo celé obsazení, včetně herce Logan Lerman a pan Chbosky, ředitel.

"Byla to jen legrace energie, aby v našem prostoru, a byla to legrace poznat obsazení," říká paní Dawson.

Jako poděkování dvě ženy, paní Watsonová pozval paní Dawson, paní Javornick a její dcera Lauren, 10, sledovat ji natočit scénu na Peters černošská střední školy.

Jako zvláštní poděkování, po natáčení skončilo, paní Watsonová je New York City, na základě trenér učil speciální třídu pro několik studentů taneční akademie.


V případě, že jste byli trochu kalný oči nad talíři Penzion Smile, že opravdu Emma Watson na Eat'n Park, likvidace se po celodenním natáčení.

Byla to jedna z jejích oblíbených míst - spolu s Crowne Plaza Hotel v Bethel Park, který ona volala domů - pro část na jaře av létě při natáčení "požitky Být Fiala" v Pittsburghu.

"Natáčecí plán to už trochu bláznivé Je to taková velká skupina lidí, a všichni jsme se dostali tak blízko, že jsme hlavně prostě viset v hotelu Crowne Plaza. - Myslím to vážně - a hrajeme hudbu," řekla Koncem června v černošské čtvrti Peters.

(Summit Entertainment právě vydala první fotografie z filmu a přijet do kin v roce 2012.)

"Skoro každý, který je součástí obsazení je hudebně nadaná nějakým způsobem, takže jsme strávili většinu našich večerů přehrávání hudby a jen mluvit a jen se hloupě. Byl jsem na Eat'n Park několikrát. Banda časů , ve skutečnosti. "

Ona by obvykle po natáčení, když bylo pozdě a místo bylo ticho. "Neměl jsem moc času něco udělat, ale všichni to tak přátelská," řekla.

21-letý hraje na střední škole senior Sam ve filmové verzi románu o Charlie, vynikající, ale citlivý 15-rok-starý kdo nalije do dopisy o pocitech poprvé emoce a zážitky, postřehy o lidech kolem ho a nakonec i srdcervoucí vzpomínky, které povrch.

Logan Lerman hvězdy jako Charlie a obsazení také uvádí Nina Dobrev as překročením Charlieho starší sestra, Dylan McDermott a Kate Walsh jako jejich rodiče, Ezra Miller jako nevlastní bratr Sam, i starší, Mae Whitman, jak "Rocky Horror Picture Show", nadšenec, který žádá Charlie tančit Sadie Hawkins "Johnny Simmons jako skrytý atlet, a Paul Rudd jako učitel angličtiny.

Autor Stephen Chbosky, Horní St Clair rodák, režíruje film a napsal scénář.

Hermiony Grangerové v "Harry Potter" série, může paní Watson mít ukotven úspěšný, milý film série, ale ona nervozita ohledně hraní na předměstí Pittsburgh Teen.

"Byl jsem velmi nervózní, než jsme začali točit. Byl jsem velmi nervózní americkým přízvukem," řekla pár reportérů mimo Peters černošská střední školy. To funguje jako Mill Grove High School v příběh z velké části v letech 1991-92.

Některé z jejích kamarádů obsazení, po tom všem, že životní zkušenosti stejně jako jejich charaktery filmu - tance, fotbalová utkání, pep rally, a dokonce i studia v bílých šatech (pro dívky) a černé šaty (pro chlapce) a odpovídající mortarboards.

"Šli na americkou střední školu, vědí, co ples vypadá, všechny ty malé detaily, které jsem neměl ponětí. Takže jsem byl trochu neurotický.

"Můj scénář byl pokryt poznámky o všech těch amerických slov, americký slang. Byla jsem se vyptávat mých přátel na střední škole a ples a všechno, a pak byl stejně jako Steve," Emma, ​​to je skvělý a všechno, ale jen opravdu potřebujete nechat všechny, které jdou ", protože on řekl, že mě viděl jako Sam, a to bylo docela jak jednoduchý jako to."

Ve skutečnosti, než se dokonce setkal s panem Chbosky, on složil bible, co chtěl film je vizuální vypadat, a on používal její fotky pro Sam.

Ona bere na vědomí prvek paranoia, že ředitel by mohl najmout ji jen proto, že její "Harry Potter" po nebo z jiného důvodu, "tak to opravdu znamená pro mě hodně, že nikdo jiný nebyl pro tuto roli."

Ve skutečnosti, později odpoledne během rozhovoru ve školní knihovně, která zdvojnásobí jako soubor druhý den, režisér a scénárista vysvětleno, proč obsazení paní Watson.

"Je to světelný ale je také neuvěřitelně přístupný, je to velice na zem, ona je velmi křehká, ale v tomto velmi krásné cesty. Pro ​​mě to je všechno vlastnosti, jsem vždycky viděl v Sam. Plus, umí tančit. Dívka tanec."

Slyšet ji vyprávět, ale ona a co-star Miller měl návrat domů tanec, který ji děsila. Musela se udělat "šílený, plný-na tanec" na 30 sekund, aby se cítil jako dvě minuty před 300 doplňky.

V tento den byla paní Watson oblečený jako Sam v kopečkem výstřihem, bez rukávů, krátké modré šaty s květinovým vzorem, malé zlaté kotvy náušnice, náhrdelník s jednou zlatou hvězdou a háčkované tkaniny plátěné boty s klínem juta platformu.

Vlasy, které se skvěle řez po skončení finále Pottera, ještě krátké, ale rozdělil na straně a rostoucí dovnitř Není náskok "Perky", ale dostal lví podíl pozornosti ventilátoru a je nadšený, Okouzlující velvyslanec pro něj.

Když se poprvé řekl, ji pak-spolubydlící na Brown University, že právě četl úžasný scénář pro "výhody," vydechla její přátelé na to, jak to bylo oblíbené knihy. Ona zpočátku neuvědomil kultovním románu, stejně jako série Potter.

Možnost pracovat s knihou autor obrátil scénárista a režisér krmil paní Watson je nutkavé povahy nebo "trochu OCD", když jde o její materiální. Jako Hermiona, byla tak velký fanoušek knihy, které se stala "Harry Potter slovník."

Takže pokaždé, když se chtěl zeptat pana Chbosky co byl tady.

"Je možné vytvořit nový dialog se mnou na místě a můžeme přizpůsobit a která byla skvělá věc, o něm také, že si uvědomil, že dělá něco nového. Zřejmé, že chce být věrný duchu knihy, [ ale] chápe, že je to film, je to jiné. Je to něco nového s jinými herci. "

Kniha a film vzdát poctu "Rocky Horror Picture Show", a štáb se zúčastnil promítání v Divadle v Hollywood Dormont před natáčením skutečné věci tam.

"Steve si nás všechny dohromady na jednu noc a všichni jsme šli na výstavní ploše Pittsburgh, a to byla hysterická. Jsme si spoustu zábavy. Bylo to skvělé." Nováčci skrývali na balkon, aby nebyli "zahájena," ale oni to hodí toaletní papír do publika (jako postava pronese linku "velký Scott!")

Přechod od senzace povolení k malému filmu přináší mnohem rychleji.

"Hodiny a dny, je to plné. Myslím, že nemám čas na nic jiného než v podstatě jít domů, spát, jíst, sprcha a připravte se na další den. ... Každý dostane tak blízko, protože jsme "opět na místě společně."

Být na místě také znamenalo, paní Watsonová mohl žebrat o účast v hlavní scéně ve filmu, který se nazývá "ruce dolů, jeden z nejlepších okamžiků mého života. Určitě."

"Summit [Zábava] nechtěl, abych udělal senzaci. Nebyl jsem chtěl, aby to vůbec, a prosila jsem Stephen. Řekl jsem," já opravdu, opravdu chcete udělat. '"

Takže takhle světově známá herečka zjistila, že stát jako auto cestoval při 50 až 60 mil za hodinu, a ona byla uvázána s jediným kabelem, a dokázal, že ne všichni kouzlo je v rukou hůlky z Ollivanders Shop Wand.

"Měl jsem jeden řetězec, ale ruce ve vzduchu, celou cestu tunelem vycházející z druhého konce. Poprvé jsem to udělal, byl jsem tak emocionální plakala jsem. Bylo to opravdu zvláštní a krásné, a vidět záběr na to, co bude to vypadat, že to bude foukat vaši mysl. ... Je to úžasné, a Steve věděl, že když je rozčleněna, že by bylo úžasné, ale myslím, že překročil i jeho očekávání.

"To je velký okamžik."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama