Nové fotky, rozhovory.< Emma

14. října 2011 v 13:13 | Lussi |  Rozhovory herců


Vlevo: Chanya Button (zcela vlevo), Michael Berendt (vlevo) a Daniel Radcliffe (uprostřed) přítomný Emma Watson dort narozeninové překvapení při plnění dne 15. dubna 2010, pro její dvacáté narozeniny. - Center: Zleva: Louise Leguen de Lacroix (osobní asistent Emma Watson), Emma Watson, Sarah McKenna (osobní asistent Rupert Grint), třetí asistent režie Eileen Yip, a Rupert Grint na sladkovodní pláži.

Poté, co diváci měli své poslední návštěvu doma Dursley, oni dělali jejich první návštěvu v domově Hermiona - scéna napsána speciálně pro film.

"Byla jsem okouzlena, že Steve Kloves napsal, že," říká Watson. "Myslím, že to opravdu ukazuje velikost oběť, Hermiona a Ron dělat pro Harryho, jejich přátelství a za to, co dělá. Myslím, že diváci se spojit s Hermionou a její osobní příběh prostřednictvím této scéně, vidět ji tak citlivé, jako je že na začátku filmu. "

"Má velmi obtížné rozhodnutí učinit. Ví, že obklady se Harry, když se staví lidi kolem ní v nebezpečí. Ví, že se na jejich ochranu, a jediný způsob, jak to udělat, je řezem pryč od ní. Ona rodičům ztratí všechny vzpomínky na ni, a to je tragické. Ale ona je velmi ortézní a velmi loajální, a ví, že musí udělat správnou věc. "

Emma Watson také věděla dost o Hermioně, aby Stephenie McMillan nějakou radu na jejím pokoji je dekor. "Vzpomínám si, vešla do místnosti Hermiona, a to vypadala příliš holčičí. Hraji ji tak dlouho, mám pocit, že intuitivně ví, co se líbí a co ona chce. Hermiona je nenasytný čtenář."
* * ** * *

Emma Watson má ráda oblékání.

Britská herečka nesmí propíchnout uši během natáčení Harryho Pottera jako ve filmu se producenti cítily knižní postavu Hermiony Grangerové by neměly nosit náušnice.

Emma byla nadšená, že si je provést jednou natáčení musel zabalené.

"Měl jsem uši propíchnuté. Když jsem pracoval na Harry Potter mě nesmí dělat, a tak jsem musel šetřit, že nádherné příslušenství!" řekla německé vydání OK! časopis.

Krása se ​​přiznala, že je dohánět ztracený čas tím, že nosí "velký, zlato" náušnice nyní.

Nicméně, ona také přiznal, že po zbytek svého každodenního šatníku není tak opulentní. Tato hvězda je známá pro její okouzlující šaty na červeném koberci, ale raději být uvolněnější doma.

"Líbí se mi jednoduché, protože to je, když mám pocit, nejpohodlnější:. Černou džíny, černé byty, modrý svetr nic moc chuť," usmála se.

* * *

Od hraní ve filmech o Harrym Potterovi na modelování Burberry se zdobí titulní straně časopisu Vogue, aby se stal novou tváří Lancôme, Emma Watson se hladce (a fantasticky) dělal přechod od dětského herce na styl ikony. Herečka, její stále se rozvíjející Pixie střih a perfektně zkrotit obočí, má také gamine krásu dívat se dolů pat. Sedli jsme si s Watsonem diskutovat o její velmi zajímavé (a brzy na trh) novou kampaň, Lancôme (řekneme vám o něm více brzy), a její roli v novém filmu "Můj týden s Marilyn," The Ultimate make-up pro krátké vlasy a své tajemství těm, úžasné obočí.


Jak se vyvinul make-up běžné, protože si ostříhat vlasy?
Myslím, že se mi víc odvážný, neexistuje žádný způsob, jak skrýt, když máte krátké vlasy. Je to skutečně potřeba jít na to, a také, protože si myslím, že je docela chlapecký, můžete si ji druh kousek dál na druhou stranu. Být trochu sexy, protože to je druh není příliš mnoho, takže to bylo v pohodě. Já jsem rozhodně více experimentální barvami a jen o něco odvážnější.

To je něco jako perfektní načasování [spolupráci s Lancome], protože jsem to prostě přijít na místo, kde teď mě zajímá nosit rtěnku vzhledem k tomu, když jsem byl mladší, asi bych jít na přirozenější rtu. Ale teď je to zábava hrát si s různými barvami. Protože mám krátké vlasy - já jsem velký na tom podobně, Twiggy řasenku. Tak jsem si to spodní řasy a horní řasy. Lancôme právě vyšel s názvem Dollface řasenku, která je vyrobena za účelem využití, které vypadají. A protože jsem tak bledá - jsem Angličtina - musím nosit červenat nebo nějaké bronzer. Jsem velký na smetaně červenat.

Myslíte si, obvykle silný nebo silný oční rtu?
Myslím, že Midnight Rose kampaně, jsme silný oko a silné rty, ale myslím, že je pod focení, než v běžném životě. Je to jako, "Whoa, příliš mnoho dělat obojí, musíte si vybrat jedno nebo druhé."

Jaké to je mít takové krátké vlasy?
Je to určitě nízké nároky na údržbu, což je skvělé pro mě, protože já nenávidím by příliš dlouho na takové věci.

Kdo jsou vaše osobní krásné ikony?
Mia Farrow byla velká inspirace pro stříhání vlasů. Co se týče krásy, myslím, že Kate Bosworth vždy opravdu velká kráska. Diane Kruger, vždycky má vlastní make-up, a vždy vypadá skvěle. A pak, pokud budu dívat zpět, jsem rád svěžest a přirozenosti Jane Birkin a Francoise Hardy. Miluji Charlotte Rampling - všechny ty francouzské herečky, které se ve skutečnosti vypadají, že jsou na sobě něco, nebo jako by se snažil velmi těžké je rozhodně nejlepší.

Máte nějaké oblíbené, jít do míst, tady v New Yorku?
Miluji La Esquina. Jsem posedlý Mexičan. Nemáme mexické jídlo v Anglii, jen ho zabít. To je jedna z prvních věcí, když jsem sem přišla.


* * *
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama