Rozhovor - Emma Watson

7. října 2011 v 19:59 | Lussi |  Rozhovory herců
Elle Canada nás nechala nahlédnout jak na rozhovor s Emmou tak novou fotku k propagaci Lancome. Emma se rozmluvila o tom, jaké je to být ikonou pro značku krásy a dalším pokračování její herecké kariéry.
"Moc si nepamatuju na tu dobu mého života, kdy jsem nebyla slavná." vysvětluje jednoduše, nyní zabydlená v Londýně. "Ve skutečně nic jiného neznám. Ačkoliv, byly zde doby, kdy byl můj život velmi zvláštní. Přecházeli jsem mezi dny tak, že jednou jsem seděla ve škole a dělala matiku a druhý jsem se oblékala do šatů na premiéru."

"Myslím, že mladí lidé se stávají čím dál více vedomí toho jaké jsou humanitní záležitosti spojené i s módou, které se čímdál rychleji mění a chtějí dělat dobré volby," říká. Teď doufá, že se tento pocit rozšíří dál. "Jsou zde apekty módního průmyslu, které jsou vůči životnímu prostředí kruté," vysvětluje. "Je dobré povzbuzovat lidi k tomu zvážovat co nakupují."
Při natáčení kratké reklamy pro Lancôme s Mariem Testinem, kde se stala jejich zatím nejmladší tváří přiznává, že chtěla ukázat trochu Watsonovské síly. "Chtěla jsem aby ta dívka měla charakter, který dává najevo, že nečeká na to aby její život začal tehdy kdy do místnosti vstoupí muž," říká. " Ona je někdo, kdo jde čistě a jednoduše ve svých vlastních stopách - nečeká na Prince Krasoně. S tím jak dospívám, se má definice lásky stále rozšiřuj. Ten koncept toho, že zde je jedna osoba, čekající na vás zní velmi romanticky ale ve skutečnosti to tak není. Myslím, že láska je všude, a nemyslím si, že musíte sedět a čekat na toho správného člověka."

Naštěstí Watsonová přesně tuto energii využila pro její roli Sam, zvláštní dospívající dívky ve filmu 'Perks Of Being a Wallflower', který vyjde příští rok. "Cítila jsem se opravdu nuceně kvůli jejím pochybám o ní samotné," říká. "Myslím, že to může být občas matoucí, protože je zde široká definice toho, jaká má žena být. Je těžké se kolem toho orientovat."

+ "Jsem Angličanka a mám velmi světlou pleť, takže miluji červenání se."
+ " Na zahradě mého otce v Londýně máme Jasmín rostoucí na balkóně a jeho vůně mi vždy připomíná letní večery a chvíle kdy jste venku."
+ "Vtipná věc je, že mám tuny produktů. Vždy jsem milovala líčidla a jejich schopnost měnit tváře ale ve skutečnosti jej sama příliš nepoužívám."
+ "Můj táta jednou vzal naši rodinu na dovolenou na jih Francie, a tam jsme navštívili parfuméra. Pamaruji si, že má nevlastní máma byla velmi naštvaná, protože si myslela, že jsem moc mladá na to abych měla vlasntí vůni! Myslím, že mi bylo sedm ale stále ten parfém mám!"
+ "Miluji Covent Garden a Soho, jsou velmi živé, barevné a mají výraznou atmosféru."
+ "Stále mám velkou část rodiny a přátel v Paříži. Má oblíbená místa jsou Café de Flore, the Shakespeare and Company knihkupectví a procházky podél Seiny."

Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Muggle |SB| Mrs.Muggle |SB| | Web | 8. října 2011 v 0:01 | Reagovat

=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama